Polski kibic nie mógł zarezerwować hotelu w Molde. Powód? „Jest z Polski”

Jak przekazuje Łukasz Olkowicz, jeden z polskich kibiców nie mógł zarezerwować hotelu w Molde przy okazji meczu Molde FK – Legia Warszawa. Zakaz rezerwacji dla kibiców z Polski miała wydać tamtejsza policja.
Jesienią Legia Warszawa znakomicie pokazała się w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy i wywalczyła awans do 1/16 finału rozrywek. Na tym etapie Legia zmierzy się z norweskim Molde FK. Pierwszy mecz zostanie rozegrany 15 lutego w Molde. Rewanż odbędzie się tydzień później w Polsce.
Problem polskiego kibica

Ciekawą informację w poniedziałkowy wieczór przekazał Łukasz Olkowicz. Dziennikarz podzielił się wiadomością, jaką otrzymał od jednego z kibiców. Według tej wiadomości jeden z polskich sympatyków futbolu chciał zarezerwować hotel w Molde przy okazji meczu Legii. Rezerwacji nie udało mu się jednak zrealizować. Taki zakaz miała wydać tamtejsza policja. Powód? Pochodzenie polskiego kibica.
Zakaz wyjazdu dla kibiców Legii

Przypomnijmy, że w grudniu UEFA wymierzyła srogą karę Legii Warszawa. Poza obowiązkiem zapłaty 100 tysięcy euro Legia została także ukarana zakazem wyjazdu jej kibiców na 5 kolejnych meczów w europejskich pucharach. Wszystko to jest pokłosiem zamieszek przy okazji wyjazdowego meczu z Aston Villą. O tej karze więcej pisaliśmy TUTAJ.
Michał Budzich