Polska remisuje z Czechami. „Te eliminacje to pełna kompromitacja” [REAKCJE]

Reprezentacja Polski zremisowała z reprezentacją Czech 1:1. Tym samym Biało-Czerwoni stracili już jakiekolwiek szanse na bezpośredni awans na EURO 2024. Pozostają nam jedynie marcowe baraże.
W piątkowy wieczór reprezentacja Polski rozegrała ostatni mecz podczas tegorocznego cyklu eliminacyjnego do Mistrzostw Europy 2024. W meczu „o wszystko” rywalem Polaków była reprezentacja Czech. Ku zaskoczeni wielu kibiców pierwsi na prowadzenie wyszli Polacy za sprawą gola Jakuba Piotrowskiego. Niestety, w drugiej połowie meczu do wyrównania doprowadził Tomas Soucek. Wynikiem 1:1 zakończył się ten mecz.
Remis z Czechami definitywnie przekreślił szanse reprezentacji Polski na bezpośredni awans na EURO 2024. Brak awansu jest wypadkową nie tylko tego meczu, ale także wcześniejszych wpadek (porażki z Czechami, Albanią i Mołdawią oraz remis z Mołdawią). Mimo to Polacy wciąż mogą pojawić się na turnieju w Niemczech. W marcu czekają nas baraże. Jeszcze w tym miesiącu poznamy naszych rywali.
Piątkowe starcie z Czechami, jak zwykle, żwawo komentowali polscy kibice oraz eksperci. Na naszych reprezentantów spadła ogromna fala krytyki nie tylko za to spotkanie, ale i za całe eliminacje. Zebraliśmy najciekawsze wypowiedzi po tym meczu.
Michał Budzich

1 komentarz do “Polska remisuje z Czechami. „Te eliminacje to pełna kompromitacja” [REAKCJE]”

Możliwość komentowania została wyłączona.