Pierwsze wybory Michała Probierza. Opracował szeroką kadrą na najbliższe zgrupowanie

Michał Probierz wyselekcjonował szeroką kadrę na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski. Ostateczne powołania zostaną opublikowane na początku października.

Fernando Santos zakończył pracę z reprezentacją Polski. Jego następcą został Michał Probierz, który został zaprezentowany w minioną środę. Polski trener poprowadzi Biało-Czerwonych w eliminacjach EURO 2024 oraz kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2026.
W październiku będzie miała miejsce najbliższa przerwa reprezentacyjna. Będzie to pierwsze zgrupowanie seniorskiej reprezentacji pod wodzą Michała Probierza. W październiku Polska zagra z Wyspami Owczymi oraz Mołdawią. Oba mecze zostaną rozegrane w ramach eliminacji EURO 2024.
Jak poinformował portal „meczyki.pl”, Michał Probierz wybrał już szeroką kadrę na najbliższe zgrupowanie. Znalazło się w niej około 50 nazwisk. Lista została wysłana już w piątek.
Klauzula
Ostateczna kadra zostanie ogłoszona nieco później. Jak poinformowała „Łączy Nas Piłka”, finalna kadra na najbliższe zgrupowanie zostanie opublikowana 5 października. Nastąpi to tuż po meczach Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy.

źródło: meczyki.pl

Michał Budzich