Nowe informacje ws. przyszłości Zielińskiego. Polak czeka na Napoli, a Arabowie kuszą luksusem

 

Mateusz Skwierawski przekazał nowe informacje w sprawie przyszłości Piotra Zielińskiego. Według dziennikarza portalu WP Sportowe Fakty Polak wciąż czeka na decyzję w kwestii nowego kontraktu w Napoli.

Co dalej?

Umowa Piotra Zielińskiego z Napoli obowiązuje do końca bieżącego sezonu. W ostatnich tygodniach głośno było o zainteresowaniu ze strony saudyjskiego Al-Ahli. Polak jednak miał odrzucić zakusy bliskowschodnich inwestorów, aby pozostać we Włoszech.

Utalentowany Polak otrzymał powołanie od innej reprezentacji. „Ostrzą sobie na niego zęby” [CZYTAJ]

Mateusz Skwierawski z portalu WP Sportowe Fakty przyznał, że kontaktował się z Zielińskim po pierwszej kolejce Serie A. Według dziennikarza piłkarz poinformował o tym, że wciąż czeka na decyzję najprawdopodobniej ze strony klubu.

– Cały czas czekają na Piotra Zielińskiego w Arabii Saudyjskiej. Piotrek zagrał całe spotkanie ligowe z Frosinone. Wysłałem mu wiadomość po tym spotkaniu, pytając, czy możemy już ogłosić, że przedłuża kontrakt z Napoli i zostaje w klubie. Co ciekawe, odpisał mi, że jeszcze czekają ze swoim managmentem. Teraz nie wiadomo, kto pokazuje kciuk do góry albo w dół. Wygląda na to, że to „szef wszystkich szefów”, czyli Aurelio De Laurentiis – powiedział dziennikarz w programie „Z pierwszej piłki”.

– To on tutaj będzie miał prawdopodobnie ostateczny głos. Wiem, że prezes Napoli bardzo zabiegał o to, aby Piotrek zgodził się na te nowe warunki kontraktu w czasie obozu przygotowawczego. Na początku trochę się zżymał, pojawiały się różne hasła, że może nie pojechać na obóz, ale ostatecznie nikt nie robił mu problemów – dodał.

Luksusowe warunki

– Transfer Piotrka jest cały czas w grze, chociaż wydaje się, że on sam najbardziej chciałby zostać w Neapolu. Dowiedziałem się, że Arabowie naprawdę go kuszą. Wysłali kilka ofert zamieszkania dla Piotrka. Jedno z nich miało 650 metrów kwadratowych i byłoby na tym samym osiedlu, na którym mieszka Karim Benzema. To robi wrażenie – podsumował Skwierawski.

Źródło: WP Sportowe Fakty