Niesamowita metamorfoza Polskiego Messiego! Zagra w nowym klubie?

O „Polskim Messim” zrobiło się głośno w marcu tego roku, gdy światło dzienne ujrzał filmik z jego udziałem. Wideo szybko obiegło sieć, a Marek Buzanowski stał się ulubieńcem internautów.

Popularność „Polskiego Messiego” wzięła się od filmiku z jego udziałem, na którym podczas żonglerki papierem toaletowym zbił telewizor. Szybko zareagowała żona, która nie przebierała w słowach. A zresztą zobaczcie sami:

Niedługo po tym pan Marek został zaproszony do popularnego programu telewizyjnego pt. „Turbokozak”. Nasz bohater przyjął zaproszenie i wystąpił w programie, w którym na co dzień występują znani piłkarze. Próbkę jego umiejętności i cały występ znajdziecie poniżej:

Przed kilkoma dniami Marek pochwalił się swoją metamorfozą. Od pamiętnej sytuacji minęło kilka miesięcy, w których nie próżnował i postanowił zrzucić kilka kilogramów. Na kilku się nie skończyło i ostatecznie zrzucił ich aż 37!

Wczoraj znów dał o sobie znać! Tym razem na swoim fp poinformował fanów, że dziś czekają go pierwsze testy w nowym klubie piłkarskim! Jaki to klub? Tego jeszcze nie wiemy, lecz jeśli wszystko pójdzie po myśli „Polskiego Messiego” to z pewnością nas o tym poinformuje!

 

 

Michał Budzich