Miał trafić do Brighton w ramach wymiany za Modera. Teraz Romano potwierdza jego przenosiny do giganta

Według doniesień Fabrizio Romano, Kiernan Drewsbury-Hall trafi do Chelsea. Piłkarz, który miał trafić do Brighton & Hove Albion w ramach wymiany za Jakuba Modera podpisał z The Blues kontrakt do 2030 roku.

 

Miał przyjść do Mew

Jeszcze kilka dni temu media informowały o możliwym transferze Jakuba Modera. Według Tomasza Włodarczyka pomocnik Brighton miał trafić do Leicester City. Wszystko za sprawą sprowadzenia przez Mewy Kiernana Drewsbury-Halla.

Ostatecznie piłkarz Lisów zrezygnował z opcji transferu do Brighton i wybrał Chelsea. The Blues podpisali niedawno kontrakt z Enzo Marescą, który do niedawna pracował w Leicester. Szkoleniowiec doskonale zna Kiernana Drewsbury-Halla i chciał go sprowadzić do siebie.

 

Według doniesień Fabrizio Romano Leicester City i Chelsea doszły w niedzielę do porozumienia. Padło już słynne „here we go”. Włoski dziennikarz uważa, że Kiernan Drewsbury-Hall podpisze sześcioletni kontrakt (do 2030 roku). Piłkarz Lisów ma być już w drodze na testy medyczne, po których podpisze umowę z klubem ze Stamford Bridge.

Chelsea zapłaci Lisom około 30 mln funtów. Dla przypomnienia, Brighton & Hove Albion oferowało 25 mln funtów i Jakuba Modera.

Źródło: Fabrizio Romano

Dodaj komentarz