Lewandowski porównał się z topowymi napastnikami. Polak wskazał najlepszego snajpera [WIDEO]

Robert Lewandowski niedawno wziął udział w materiale na oficjalnym profilu EURO 2024 na Instagramie. Miał tam okazję porównać się z innymi legendami piłki nożnej pod kątem wykończenia akcji. Wśród wymienionych piłkarzy znaleźli się m.in. Robin van Persie, Wayne Rooney oraz Kylian Mbappe.

 

„Lewy” porównał się z gwiazdami futbolu

Reprezentacja Polski intensywnie przygotowuje się do nadchodzącego spotkania grupowego z Austrią, które odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Trener Michał Probierz będzie mógł prawdopodobnie liczyć na wsparcie Roberta Lewandowskiego, który powraca po kontuzji uda.

Uraz ten wykluczył go z ostatniego meczu z Holandią, jednak wszystko wskazuje na to, że napastnik będzie gotowy do gry. Przed meczami Polak brał jednak udział w akcjach promocyjnych.

 

W opublikowanym materiale wideo na profilu EURO 2024 Lewandowski miał za zadanie wskazać zawodnika z najlepszym wykończeniem. Na liście znaleźli się piłkarze, którzy na przestrzeni lat zasłynęli swoją skutecznością na boisku.

Wśród nich wymieniono m.in. Robina van Persie i Wayne’a Rooney’a. Lewandowski również znalazł się w tym zestawieniu, gdzie został porównany z Kylianem Mbappe. Podczas nagrania, „Lewy” z dużą pewnością siebie stwierdził, że dysponuje lepszym wykończeniem niż francuski napastnik.

Jednak gdy padło nazwisko Thierry’ego Henry’ego, Lewandowski uznał wyższość legendarnego zawodnika Arsenalu. W efekcie, Henry, obecnie 46-letni, został uznany za najlepszego w całej klasyfikacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez UEFA EURO 2024 (@euro2024)

Źródło: EURO 2024