Lewandowski o zachowaniu Kucharskiego. „To już jest obsesja”

 

Robert Lewandowski udzielił wywiadu Łukaszowi Wiśniowskiemu i Jakubowi Polkowskiemu. Kapitan reprezentacji w rozmowie z „Foot Truckiem” wypowiedział się między innymi na temat sporu z Cezarym Kucharskim.

 

Lewandowski o Kucharskim

Nie od dziś wiadomo, że relacja Roberta Lewandowskiego z jego byłym menadżerem nie należy do najlepszych. Cezary Kucharski po rozstaniu z polskim napastnikiem toczy z nim medialny i sądowy konflikt.

 

Znakomita akcja promocyjna Zagłębia Lubin. Nawiązano do SMS-ów Biedronki! [CZYTAJ]

Robert Lewandowski w rozmowie z Łukaszem Wiśniowskim i Jakubem Polkowskim wypowiedział się na temat byłego agenta. Według kapitana reprezentacji Polski zachowanie Cezarego Kucharskiego jest obsesyjne.

 

– Dla mnie to już jest obsesja. Jak coś teraz powiem, to pewnie daję mu paliwo, żeby się wypowiadał. Wypowiedziałem się na jego temat tylko i wyłącznie w rozmowie z Mateuszem Święcickim, to były chyba jedyne dwa zdania, które powiedziałem na jego temat, nic więcej. Nie współpracuję z nim od siedmiu lat, oficjalnie od sześciu – powiedział Robert Lewandowski.

– Swój najlepszy okres miałem, gdy się z nim rozstałem. Wygrałem wszystko, miałem najlepsze wyniki, najlepiej czułem się w klubach. Rozstałem się z nim na początku 2018 roku, ale nieoficjalnie jeszcze wcześniej. Nie rozumiem jednej rzeczy. Jak się kłócimy, ja jestem ci coś winien albo ty mi, to idź do sądu i niech sąd to rozstrzygnie – dodał kapitan reprezentacji Polski.

– Jeśli przygotowujesz dwa lata wszystko, żeby medialnie to rozegrać pod siebie, to już są rzeczy, które nie są akceptowalne i nigdy tego nie zaakceptuję. W sądzie? Okej, niech sąd rozstrzygnie, ty masz rację, ja mam rację – nie ma znaczenia. I koniec. Wszystko, co się wokół dzieje, to takich rzeczy w życiu się nie robi. Niezależnie od tego, czy mówimy na biznesowym punkcie widzenia, czy prywatnym, czy zawodowym, czyli piłkarskim. Jeśli ktoś atakuje mnie, to tam jedno, ale jeśli atakuje moją rodzinę, to na to nie pozwolę. Ta obsesja jest już na wysokim poziomie – podsumował.

 


Cezary Kucharski i Robert Lewandowski zakończyli współpracę w 2018 roku. Aktualnie za interesy kapitana reprezentacji Polski odpowiada Pini Zahavi.

Źródło: Foot Truck