Legia walczy o byłego piłkarza Milanu. Rozmowy z Mino Raiolą!

To byłby hit. Legia Warszawa może się poważnie wzmocnić i to piłkarzem ze stajni samego Mino Raioli, jednego z czołowych menedżerów piłkarskich na świecie. Według calciomercato.com wicemistrzowie Polski chcą pozyskać… byłego piłkarza AC Milanu Hachima Mastoura. 20-latek obecnie szuka klubu.

Mastour to chłopak uważany przez długi czas za wielki talent włoskiej piłki. Włoskiej, bo występował w młodzieżowej reprezentacji Italii, jednak zdecydował się na reprezentowanie Maroka. CV ma imponujące, bo w nim choćby Malaga, Zwolle czy właśnie AC Milan. Jednak jego ostatnim klubem była Lamia, a w poprzednich drużynach się nie przebił.  Jednak przed chłopakiem nic straconego, bo ma zaledwie 20 lat. Dobra, stop. Ma 20 lat, AC Milan za sobą i może trafić do Ekstraklasy… Może jednak jego kariery nie można określać jako „nic straconego”.

Tak czy tak dla Legii mógłby być wielkim wzmocnieniem. Marketingowym dzięki postaci swojego agenta – również. Ale przede wszystkim chodzi o sport. Gdzie jak gdzie, ale w Polsce musiałby się odnaleźć. Przypomnijmy, że Mino Raiola to agent takich piłkarzy jak Zlatan Ibrahimović, Paul Pogba czy Mario Balotelli. Jeśli Mastour podpisze umowę z Legią, większym wydarzeniem może być przyjazd do Warszawy jego menago…

root admin
Śledź mnie