Legia poznała rywala w 1/16 finału LKE! Kibice są zadowoleni [REAKCJE]

Legia Warszawa poznała swojego przeciwnika w 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Polski klub trafił na jednego z najłatwiejszych możliwych rywali. Z losowania zadowoleni są polscy kibice.
W ubiegłym tygodniu dobiegła końca faza grupowa Ligi Konferencji Europy. Ten etap zmagań pomyślnie ukończyła Legia Warszawa. Polski zespół zajął drugie miejsce w swojej grupie, wyprzedzając AZ Alkmaar i Zrinjski Mostar. Tym samym Legia wywalczyła awans do 1/16 finału Ligi Konferencji Europy.
Rywal Legii

Dziś odbyło się losowanie fazy pucharowej europejskich pucharów, w tym także Ligi Konferencji Europy. Rywalem Legii w 1/16 finału LKE będzie norweskie Molde! Pierwszy mecz zaplanowano na 15 lutego w Norwegii. Rewanż w Polsce odbędzie się tydzień później.
Szanse Legii

Molde uchodziło za jedną ze słabszych drużyn spośród możliwych rywali dla Legii. Jak wyliczył „AbsurDB” szanse na przejście Molde wynoszą ok. 46%. Większe szanse Legia miałaby tylko w przypadku wylosowania szwajcarskiego Servette.
Reakcje

Mając na uwadze powyższe procentowe szanse wylosowanie Molde należy oceniać pozytywnie. Takiego zdania jest też większość polskich kibiców, którzy wydają się być zadowolenie z losowania. Zebraliśmy kilka wypowiedzi kibiców oraz ekspertów po losowaniu.

Michał Budzich

5 komentarzy do “Legia poznała rywala w 1/16 finału LKE! Kibice są zadowoleni [REAKCJE]”

Możliwość komentowania została wyłączona.