Krzysztof Stanowski podpalił już na starcie. „Kanał Sportowy nie jest dzisiaj dla mnie punktem odniesienia” [WIDEO]

„Kanał Zero” rozpoczął nadawanie w serwisie YouTube. Już w pierwszym programie Krzysztof Stanowski odniósł się do porównań do Kanału Sportowego.
Zapowiadany od miesięcy projekt Krzysztofa Stanowskiego w końcu wystartował. W czwartkowy wieczór rozpoczęła się pierwsza transmisja w historii tego kanału. Krzysztof Stanowski wraz z Przemysławem Rudzkim spotkali się, by wspólnie opowiedzieć o tym projekcie, a także odpowiedzieć na pytania widzów. W pierwszych 15 minutach transmisję oglądało jednocześnie nieco ponad 100 tysięcy widzów.
Stanowski o Kanale Zero

Już na samym starcie Krzysztof Stanowski odniósł się do kwestii porównań Kanału Zero do Kanału Sportowego. Dla Stanowskiego Kanał Sportowy nie jest żadnym wyznacznikiem. Z jego słów wynika, że Kanał Zero ma mierzyć się z największymi kanałami telewizyjnymi w naszym kraju.
– Kanał Sportowy nie jest dzisiaj dla mnie punktem odniesienia – rozpoczął Krzysztof Stanowski.

– Kanał Sportowy jest dzisiaj czymś zbyt małym, w mojej głowie, żeby się z tym mierzyć. Skłamałbym, gdybym mówił, że to jest jakaś moja ambicja pokonać Kanał Sportowy. Wyszliśmy poza bańkę sportową – uzupełnił założyciel Kanału Zero.

– Dzisiaj moją ambicją jest to, żeby być kamieniem w bucie dużych mediów, main streamowych – dodał.
Michał Budzich