Konsekwencje po faulu Crnomarkovicia. Jego „ofiarę” czekają około 2 miesiące przerwy

Podczas piątkowego starcia Zagłębia Lubin z Wisłą Płock (0-2) doszło do groźnej sytuacji. Djordje Crnomarkovic dostał od sztabu polecenie sfaulowania rywala tak, aby dostać żółtą kartkę. Zadanie wykonał, jednak za jaką cenę…

Przypomnijmy, że w 85. minucie jedna osoba ze sztabu „Miedziowych” pokazała dosadnie Serbowi, że ma dokonać faulu na żółty kartonik. Stoper tak też zrobił i już po kilku minutach ostrym wślizgiem potraktował Piotra Pyrdoła.

Więcej informacji o tym zajściu znajdziecie TUTAJ.

Konsekwencje

Dzień po spotkaniu otrzymaliśmy informacje w sprawie stanu zdrowia piłkarza Wisły Płock. Niestety 21-latek doznał pęknięcia kości strzałkowej. W tej chwili zarząd „Nafciarzy” oczekuje na szczegółowe wyniki badań zawodnika.