Kamil Grosicki z wiadomością do Roberta Lewandowskiego. „Przyjeżdżam, żeby ci pomóc”

Kamil Grosicki wraca do reprezentacji Polski po kilku miesiącach nieobecności. Tomasz Włodarczyk z „Meczyków” ujawnił treść wiadomości, jaką Grosicki wysłał do Roberta Lewandowskiego.

W czwartek Fernando Santos ogłosił powołania na wrześniowe zgrupowanie reprezentacji. W kadrze na nadchodzące mecze znalazło się dwóch weteranów, którzy wcześniej byli pomijani przez selekcjonera Santosa. Mowa o Grzegorzu Krychowiaku i Kamilu Grosickim. Obaj po raz ostatni zagrali w narodowych barwach podczas mundialu w Katarze.

Kamil Grosicki tuż po tym, jak się dowiedział o powołaniu, wysłał wiadomość prywatną do Roberta Lewandowskiego. Dziennikarz Tomasz Włodarczyk zdradził treść wiadomości. Piłkarz Pogoni Szczecin przekazał kapitanowi reprezentacji Polski, że przyjedzie na zgrupowanie pomóc mu na boisku oraz poza nim.

– Po ogłoszeniu powołań Kamil Grosicki wysłał SMS-a do Roberta Lewandowskiego: „Przyjeżdżam, żeby ci pomóc na boisku i poza nim” – ujawnił Tomasz Włodarczyk.

– Tak, możemy to ujawnić. Niefart Roberta polegał na tym, że po wywiadzie staliśmy blisko i to zobaczyliśmy. […] Grosicki to kwintesencja zawodnika reprezentacyjnego. Najwyższa forma w kadrze, poczucie tego, ile mu ona dała. Bez drużyny narodowej nie byłby tak rozpoznawalną postacią – uzupełnił Mateusz Święcicki.


źródło: meczyki.pl

Michał Budzich