Jamie Carragher ostro o Paulu Pogbie! „To najbardziej…”

Słowa Mino Raioli o Paulu Pogbie na łamach Tuttosport wywołały sporą burzę w Wielkiej Brytanii. Agent Francuza przyznał, że ten nie jest zadowolony w Manchesterze United i odejdzie z klubu.

Swoją opinię na ten temat wygłosił Gary Neville, który stwierdził, że wypowiedź Raioli w takich okolicznościach była złym wyczuciem czasu. Przypomnijmy, że we wtorek Czerwone Diabły zagrają z RB Lipsk o wyjście z grupy Ligi Mistrzów, a w weekend na Old Trafford przyjedzie Manchester City.

Do krytyki wobec agenta oraz piłkarza przyłączył się Jamie Carragher, były zawodnik Liverpoolu, a teraz ekspert Sky Sports.

Myślę, że ta dwójka to wstyd. Paul Pogba to najbardziej przereklamowany piłkarz, jakiego kiedykolwiek widziałem. Mówię to od ponad roku.

Agenci obecnie pełnią więcej niż tylko jedną role. Dla piłkarzy są niczym rodzice, przyjaciele. Są doradcami finansowymi, organizują urlopy, wyjeżdżają razem. Z tą dwójką jest tak samo.

Raiola jest najlepszym przyjacielem Pogby. Francuz na pewno dobrze wie, co mówi jego agent. Jeśli by tak nie było, to powinien zwolnić Raiolę. Nie wiem, gdzie Pogba trafi. Kto go teraz zechce zatrudnić? – dodał Anglik.

Paul Pogba w bieżącym sezonie zagrał w 13 spotkaniach w barwach United, w których zaliczył 2 trafienie i tyle samo asyst. Portal transfermarkt.de wycenia Francuza na 80 mln euro. Jego umowa z klubem z Old Trafford wygasa w czerwcu 2022 roku.