Hiszpański dziennikarz dosadnie o Robercie Lewandowskim. „Nie jest już nietykalny”

Alfredo Martinez, hiszpański dziennikarz stacji „Onda Cero”, skomentował obecną sytuację Roberta Lewandowskiego. Według jego słów pozycja polskiego napastnika w FC Barcelonie nie jest już taka pewna jak wcześniej.
Pierwszy sezon Roberta Lewandowskiego w FC Barcelonie można uznać za udany. Katalończycy sięgnęli po mistrzostwo Hiszpanii, a Polak był jedną z kluczowych postaci swojego zespołu. Niejednokrotnie w pojedynkę rozstrzygał o losach meczu. W sumie w poprzednim sezonie zdobył 33 bramki w 46 meczach.
Drugi sezon w Barcelonie dla Lewandowskiego nie jest jednak już aż tak udany. W dotychczasowych 21 meczach tego sezonu Polak zdobył 9 bramek. W porównaniu z poprzednim sezonem gra Lewego wygląda dużo gorzej.
W poprzednim sezonie Lewandowski był jedną z głównych postaci w FC Barcelonie. Teraz ta sytuacja się już jednak odmieniła. Hiszpański dziennikarz, Alfredo Martinez, skomentował obecną sytuację, w której znajduje się polski napastnik. Dziennikarz stwierdził, że pozycja Lewego nie jest już aż tak niepodważalna. W klubie miało pojawić się niezadowolenie z dyspozycji Roberta. Niewykluczony jest chociażby transfer do Arabii Saudyjskiej.

– W Barcelonie mówią, że Robert Lewandowski nie odejdzie w letnim okienku transferowym. Rzeczywistość jest jednak inna. Robert nie jest już nietykalny. U części osób w klubie i zarządzie narasta niezadowolenie z dyspozycji Polaka. To wszystko jest do tego stopnia, że nie można wykluczyć jego odejścia w letnim okienku transferowym – np. do Arabii Saudyjskiej – przekazał Alfredo Martinez.

– Dużo będzie zależeć od samego Roberta, ponieważ musi zgodzić się na taki ruch, ale za jego odejściem pojawia się coraz więcej głosów. Powiedziano mi, że w imieniu klubu rozmawiali z arabskim agentem (wszystkie transfery do Arabii Saudyjskiej muszą odbywać się przez pośrednika w kraju), aby zbadać możliwość transferu w czerwcu do arabskiego klubu. Uważam, że Pini Zahavi też o tym myśli – uzupełnił.
Michał Budzich

7 komentarzy do “Hiszpański dziennikarz dosadnie o Robercie Lewandowskim. „Nie jest już nietykalny””

  1. You’re so awesome! I don’t believe I have read a single thing like that before. So great to find someone with some original thoughts on this topic. Really.. thank you for starting this up. This website is something that is needed on the internet, someone with a little originality!

Możliwość komentowania została wyłączona.