Grosicki z pożegnalną przemową na treningu. „Widzę, że ta drużyna się odradza” [WIDEO]

Kamil Grosicki przed meczem z Francją poinformował o swoim zakończeniu kariery reprezentacyjnej. Piłkarz Pogoni Szczecin wygłosił specjalną przemowę na poniedziałkowym treningu przed starciem z Trójkolorowymi.

Koniec Grosika w kadrze

Reprezentacja Polski w trzeciej kolejce fazy grupowej EURO 2024 zremisowała 1:1 z Francją. Przed meczem Kamil Grosicki poinformował o zakończeniu reprezentacyjnej kariery. Zawodnik Portowców wygłosił wzruszającą przemowę podczas jednego z treningów. Wszystko uwieczniły kamery Łączy Nas Piłka.


94-krotny reprezentant Polski przekazał trenerowi wieść, że było to jego ostatnie zgrupowanie w kadrze. „Grosik” w trakcie przemowy podkreślił miłość do barw narodowych i wdzięczność za możliwość reprezentowania kraju. Piłkarz Pogoni Szczecin podziękował również sztabowi szkoleniowemu i całej drużynie.

– Mówiąc o tym, mam dreszcze, bo wiem, ile dla mnie zawsze znaczył ten orzełek. Będę trzymał za Was bardzo mocno kciuki, widzę, że ta drużyna się odradza i przed nią jeszcze wiele sukcesów. Zastanawiałem się nad tą decyzją, ale to najlepsza decyzja dla mnie i reprezentacji. Swoje zrobiłem i te lepsze chwile będę pamiętał na zawsze. Tych gorszych było mniej i jestem z tego dumny – powiedział Kamil Grosicki.

Źródło: Łączy Nas Piłka

Dodaj komentarz