Gratka dla kibiców Ekstraklasy! Mecz 1. kolejki rundy wiosennej będzie transmitowany na YouTube!

CANAL+ SPORT  przygotowało niespodziankę dla kibiców PKO BP Ekstraklasy. Jeden z meczów pierwszej kolejki rundy wiosennej będzie transmitowany w serwisie YouTube.
Polskie zespoły od kilku tygodni przygotowują się do powrotu oficjalnych rozgrywek. Pierwsza kolejka rundy wiosennej PKO BP Ekstraklasy zostanie rozegrana już w nadchodzący weekend. Pierwsze mecze zostały zaplanowane na piątek.
W związku z powrotem rozgrywek Ekstraklasy stacja CANAL+ SPORT przygotowała dla kibiców nielada niespodziankę. Piątkowy mecz Ruchu Chorzów z Legią Warszawa zostanie pokazany w serwisie YouTube! Transmisja meczu będzie oczywiście ogólnodostępna i darmowa. Mecz ma rozpocząć się o godzinie 20:30. Transmisja na YouTube ruszy jednak już o 20:00.

– Udostępniając mecz pierwszej kolejki w nowym roku na YouTube przypominamy kibicom, że zima się skończyła i wracają ich ulubione rozgrywki. Starcie Ruchu z Legią na Stadionie Śląskim to będzie świetna wizytówka PKO Bank Polski Ekstraklasy, nie tylko dla tych, którzy tęsknili, ale także dla tych, którzy mieliby w naszej lidze dopiero się zakochać. Stadion pełen kibiców, dwie marki i mnóstwo emocji. Zapraszamy! – przekazał Michał Kołodziejczyk, szef redakcji sportowej CANAL+.Michał Budzich