Gigantyczne ceny biletów na mecz Niemcy – Hiszpania. UEFA wydała specjalny komunikat

5 lipca na stadionie w Stuttgarcie odbędzie się ćwierćfinałowe spotkanie EURO 2024 pomiędzy reprezentacjami Niemiec i Hiszpanii. Wszystkie bilety na to wydarzenie zostały wyprzedane. Część jest jednak odsprzedawana za horrendalne sumy.

 

Gigantyczne ceny biletów

Niemcy pewnie pokonali Danię 2:0, co zapewniło im awans do ćwierćfinału. Z kolei Hiszpania w imponującym stylu wygrała z Gruzją 4:1. 5 lipca na stadionie w Stuttgarcie odbędzie starcie pomiędzy tymi drużynami.

Według doniesień niemieckiego Bilda, mimo że wszystkie oficjalne bilety zostały wyprzedane, część z nich pojawiła się na nieautoryzowanych stronach internetowych. Tam są odsprzedawane po znacznie zawyżonych cenach.

 

Ceny za te bilety sięgają nawet do 8000 złotych, co jest sporym wydatkiem dla kibiców. UEFA stanowczo odradza kupowanie wejściówek z nieznanych źródeł. Organizacja ostrzegła, że takie bilety mogą zostać anulowane, co uniemożliwi wejście na stadion.

– Bilety zakupione od nieupoważnionych osób trzecich, stron internetowych lub agencji, a także w mediach społecznościowych lub od naganiaczy mogą zostać anulowane przez UEFA w dowolnym momencie, co grozi odmową wstępu na stadion – czytamy w oficjalnym oświadczeniu UEFA.

W pozostałych ćwierćfinałowych meczach Francja zmierzy się z Portugalią, Anglia zagra ze Szwajcarią, a Holandia stanie naprzeciw Turcji.

Źródło: BILD

Dodaj komentarz