Freebet 25 PLN w Betcris. WTA Finals!

Już dziś rozpoczną się zmagania w WTA Finals w Guadalajarze, gdzie rywalizują najlepsze tenisistki na świecie. W tym gronie jest oczywiście Iga Świątek. Z okazji wielkiego święta tenisa bukmacher Betcris przygotował specjalną promocję, która gwarantuje nam freebet w wysokości 25 PLN. 

Przed Igą Świątek niełatwe zadanie. Polka trafiła bowiem do wyjątkowo nieprzyjemnej dla siebie grupy, a przeciwniczkami naszej najlepszej zawodniczki będą: Sakkari, Badosa oraz Sabalenka.

Freebet 25 PLN za WTA Finals w Betcris

Specjalną promocję na WTA Finals przygotował bukmacher Betcris. Gwarantuje on freebet w postaci 25 PLN. Jak skorzystać z oferty?

  1. Dokonaj wpłaty za minimum 50 PLN i postaw kupon SOLO za minimum 50 PLN, który zawiera zdarzenie dotyczące meczów rozgrywanych w ramach tenisowego turnieju WTA Finals w Guadalajarze.
  2. Niezależnie od rozstrzygnięcia na kuponie, gracz otrzyma freebet w wysokości 25 PLN.
  3. Darmowy zakład można wykorzystać na kupon SOLO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) zawierający zdarzenie dotyczące meczów rozgrywanych w ramach tenisowego turnieju WTA Finals.
  4. Minimalny kurs zdarzenia wynosi 1.80.
  5. Oferta obowiązuje w dniu 10.11.2021 roku od godziny 10:00 do 12.11.2021 do godziny 10:00.

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem i kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.