Duński ekspert wieszczy transfer Grabary. „Pokazał, co potrafi”

 

Stig Tøfting wypowiedział się na temat Kamila Grabary. Duński ekspert z Viaplay uważa, że polski bramkarz jest warty 100 milionów koron (13,5 mln euro).

Czas na kolejny krok?

Wiele wskazuje na to, że Kamil Grabara opuści FC Kopenhagę w nadchodzącym oknie transferowym. 24-latek dołączył do duńskiego klubu w 2021 roku za 3,5 mln euro. W ciągu dwóch lat zdobył dwa mistrzostwa kraju oraz jeden puchar.

Karim Benzema już bajeruje w Arabii Saudyjskiej. „Al Ittihad ma wspaniałą historię” [CZYTAJ]

Teraz wiele mówi się o tym, że 24-letni bramkarz opuści Skandynawię. Głos w sprawie Kamila Grabary zabrał ekspert z Viaplay, Stig Tøfting. Opinionista uważa, że FC Kopenhaga zarobi na Polaku ponad 13 milionów euro.

– Grabara może odejść z klubu za 100 milionów koron [blisko 13,5 miliona euro]. Jest tego wart. Pokazał, co potrafi. Widzę, jak opuszcza klub. Mam też wrażenie, że będzie to jedna z nielicznych sprzedaży tego lata – powiedział.

Według medialnych doniesień Kamil Grabara nie narzeka na oferty z europejskich lig. Podczas jednego ze spotkań duńskiej ekstraklasy miał go oglądać Vincent Kompany. Belg jest aktualnie szkoleniowcem Burnley, które niedawno awansowało do Premier League.

Źródło: Viaplay,TV3, Transfery.info