Dobre wiadomości dla kibiców Lecha Poznań. Klubowy talent blisko podpisania nowej umowy

Tomasz Włodarczyk przedstawił nowe informacje w sprawie przyszłości Filipa Marchwińskiego. Według dziennikarza portalu „meczyki.pl” władze Lecha Poznań dojdą do porozumienia z piłkarzem. – Jeśli wszystko przebiegnie bez komplikacji, a na to się zanosi, Marchwiński przedłuży umowę do połowy 2025 roku.

„Marchewa” na dłużej w Lechu

Filip Marchwiński w ostatnich miesiącach przeżywa bardzo dobry okres w swojej karierze. Wychowanek Lecha Poznań stanowi coraz ważniejszą rolę w układance Johna van den Broma. Holender obdarzył go sporym zaufaniem, co popłaciło.

„Marchewa” przyczynił się między innymi do awansu w dwumeczu z Djurgardens IF. Wówczas młody pomocnik zdobył dwie bramki. Wiele wskazuje na to, że forma 21-latka została podtrzymana. W minionej kolejce PKO BP Ekstraklasy Lech Poznań odrobił stratę bramki w meczu z Piastem Gliwice dzięki dwóm trafieniom Filipa Marchwińskiego.

Arkadiusz Milik mógł trafić do Realu Madryt. „Zainteresowanie było spore” [CZYTAJ]

Umowa młodzieżowego reprezentanta Polski z Kolejorzem obowiązuje do końca czerwca 2024 roku. W związku z tym władze Lecha Poznań prowadzą rozmowy o jej przedłużeniu. Tomasz Włodarczyk z portalu „meczyki.pl” przedstawił nowe informacje w tej sprawie.

– Według naszych informacji do rozmów w tej sprawie dojdzie jeszcze dzisiaj. Do ustalenia zostały jedynie detale. Jeśli wszystko przebiegnie bez komplikacji, a na to się zanosi, Marchwiński przedłuży umowę do połowy 2025 roku. Porozumienie może zostać ogłoszone nawet w tym tygodniu – poinformował dziennikarz.

– Sam zawodnik, mimo zainteresowania zza granicy, i tylko rocznej umowy z „Kolejorzem”, chce jeszcze zostać w Lechu, aby rozegrać mocny sezon. A klub, dzięki ostatniemu wzrostowi formy, marzy o dwucyfrowej kwocie transferu za rok – dodał Włodarczyk.

Źródło: Meczyki.pl