Dobra wiadomość ws. Roberta Lewandowskiego! Wiemy, kiedy Polak wróci do treningów

Mamy dobre wiadomości w kwestii powrotu Roberta Lewandowskiego na boisko! Polak zbliża się do końca swojej przerwy w grze i już niedługo powróci do treningów biegowych.

Robert Lewandowski nabawił się kontuzji pod koniec marca w meczu reprezentacji Polski z Andorą. Początkowo mówiło się o 5-10 dniach przerwy, jednak pauza najlepszego piłka na świecie się nieco wydłużyła. Niemiecki „Kicker” zdradził, kiedy Robert ma wrócić do treningów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Robert Lewandowski skomentował plotki o odejściu Flicka. „Nie mają żadnego znaczenia”

Kiedy Lewandowski wróci do treningów?

8 kwietnia Robert Lewandowski opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z siłownie z podpisem: „Do zobaczenia wkrótce”. Jak donosi „Kicker”, Polak ma wrócić do treningów biegowych jeszcze w tym tygodniu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zbigniew Boniek o powrocie Lewandowskiego na boisko: – Jestem przekonany, że rację będzie miał nasz doktor

Ciężki mecz przed Bayernem

Przed Bayernem stoi niezwykle ciężkie zadanie w postaci wtorkowego meczu z PSG w Lidze Mistrzów. W pierwszym meczu zwycięstwo odnieśli Paryżanie 3:2. „Bawarczycy” borykają się z wieloma kontuzjami, a we wtorkowym starciu na pewno zabraknie Roberta Lewandowskiego. W sobotę, 17 kwietnia „Die Roten” zagrają w Bundeslidze z VfL Wolfsburg, jednak szanse Polaka na występ przeciwko „Wilkom” również są znikome.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Córka Roberta Lewandowskiego przeszkodziła mu w wywiadzie. „Właśnie mnie woła” [WIDEO]

Michał Budzich