Robert Lewandowski skomentował plotki o odejściu Flicka. „Nie mają żadnego znaczenia”

Media od kilku tygodni spekulują na temat zwolnienia Hansiego Flicka z Bayernu Monachium. Robert Lewandowski twierdzi, że te plotki nie mają żadnego znaczenia.

Odniósł się do pogłosek o zwolnieniu Flicka

Robert Lewandowski doznał kontuzji w meczu reprezentacji Polski z Andorą. Od tego czasu przygotowuje się do powrotu na boiska piłkarskie. Przerwa w grze umożliwiła Polakowi znalezienie czasu na wywiady.

Zobacz również: Córka Roberta Lewandowskiego przeszkodziła mu w wywiadzie. „Właśnie mnie woła” [WIDEO]

Kapitan biało-czerwonych porozmawiał z telewizją Sky. W wywiadzie zdradził, co sądzi na temat plotek związanych z odejściem trenera Bayernu Monachium. Media od dawna spekulują, że Hansi Flick ma opuścić zeszłorocznych zwycięzców Ligi Mistrzów.

– Ciągle pojawiają się plotki na temat zawodników oraz trenera, ale moim zdaniem nie mają żadnego znaczenia. Powiedziałem trenerowi, że z powodzeniem możemy współpracować jeszcze przez długi czas.

Spokojna sytuacja w lidze

Bayern Monachium zajmuje pierwsze miejsce w Bundeslidze. Bawarczycy posiadają 64 oczka po 27 meczach. Drugie RB Lipsk traci do mistrzów Niemiec 7 punktów. Posada Flicka zapewne będzie zależała od postawy Bayernu w Lidze Mistrzów. Przypomnijmy, że w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Die Roten ulegli Paris Saint-Germain (2:3).

Źródło: TVP Sport