Czachowski wychwala kadrowicza. „Dla mnie w tym momencie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny”

Piotr Czachowski był gościem w programie „International Level” na kanale Meczyki.pl. Były reprezentant Polski na antenie mocno pochwalił Pawła Dawidowicza.

 

Czachowski docenił Dawidowicza

Paweł Dawidowicz przez wiele lat zmagał się z kontuzjami w trakcie zgrupowań reprezentacji Polski. Podczas marcowego zjazdu udało mu się jednak zagrać w obu meczach (przeciwko Estonii i Walii – przyp. red.).

W tym sezonie polski obrońca zagrał 25 meczów w Hellasie. W ostatnim meczu ligi włoskiej zabrakło go jednak na murawie z powodu urazu. Nie powinno to być jednak powodem do niepokoju, o czym opowiedział Piotr Czachowski. Były reprezentant mocno pochwalił stopera klubu z Werony.

 

– Rzeczywiście odniósł drobny uraz, ale jego poprzednie mecze wzbudzają pełen podziw. Tego entuzjazmu wśród kibiców musi być zdecydowanie więcej. Dla mnie w tym momencie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny, więc trzeba chodzić co niedzielę do kościółka modlić się o to jego zdrówko, żeby pojechał na EURO i trzymał reprezentację najlepiej, jak potrafi – powiedział Piotr Czachowski.

Umowa Pawła Dawidowicza z Hellasem obowiązuje do końca czerwca 2025 roku. Portal transfermarkt.de wycenia 28-letniego Polaka na 2,8 mln euro.

Źródło: Meczyki.pl

Dodaj komentarz