Cezary Kulesza o Łukaszu Piszczku. „Po dłuższym namyśle zrezygnował”

 

Cezary Kulesza w programie „Pogadajmy o Piłce” na antenie „Meczyków” wypowiedział się na temat konstruowania sztabu szkoleniowego w reprezentacji Polski. Prezes PZPN zdradził kulisy odmowy Łukasza Piszczka i odrzucenia kandydatury Tomasza Kaczmarka.

Kto będzie polskim asystentem Santosa?

Wciąż nie wiadomo, kto zostanie asystentem Fernando Santosa w reprezentacji Polski. Głównymi kandydatami na tę posadę byli Łukasz Piszczek i Tomasz Kaczmarek. Obaj jednak nie zostaną wcieleni w sztab Portugalczyka. Cezary Kulesza na antenie „Meczyków” opowiedział o kulisach takiego obrotu spraw.

– Polscy asystenci na pewno będą. Łukasz Piszczek po rozmowie z Fernando Santosem nie przyjął naszej propozycji. Co do Tomasza Kaczmarka – on również rozmawiał z trenerem, ale ten stwierdził, że taki profil trenera jest już w jego sztabie – powiedział Cezary Kulesza.

Reprezentacja Polski jednak zagra na Stadionie Narodowym? Cezary Kulesza przedstawił nowe informacje [CZYTAJ]

– W pierwszej wersji Łukasz zaakceptował naszą ofertę. Po dłuższym namyśle jednak zadzwonił i powiedział, że rezygnuje. Nie podał przyczyny, dlaczego – dodał.

Cezary Kulesza zdradził, że Fernando Santos chce w swoim sztabie trenera, który dopiero zaczyna karierę. Portugalczyk widzi na to miejsce Grzegorza Mielcarskiego. Prezes PZPN dodał jednak, że więcej będzie wiadomo po rozmowie ze wspomnianym kandydatem.

Źródło: Meczyki.pl