Były reprezentant Polski zwolennikiem Krychowiaka w FC Barcelonie. „To byłaby wielka historia”

Kilka dni temu Mundo Deportivo wymieniło Grzegorza Krychowiaka w kontekście transferu do FC Barcelony. Polak miałby zastąpić kontuzjowanego Gaviego. Zwolennikiem takiego ruchu jest były reprezentant Polski, Roman Kosecki.
„Krycha” w Barcelonie?

Według Mundo Deportivo Grzegorz Krychowiak byłby jednym z możliwych zastępców Gaviego w FC Barcelonie prowadzonej przez Xaviego Hernandeza. Wspomniane doniesienia hiszpańskiej prasy podpaliły polskie media.

Legia stanowcza w kwestii sprzedaży swoich zawodników. „Błyskawicznie ją odrzuciłem” [CZYTAJ]
Wielu dziennikarzy skwitowało te informacje szerokim uśmiechem. Znalazł się jednak orędownik takiego ruchu. Mowa o byłym reprezentancie Polski. Roman Kosecki w rozmowie z TVP Sport przyznał, że „Krycha” przydałby się Dumie Katalonii.
– Takich piłkarzy nigdy dość. Krychowiak ma swoje ograniczenia, ale na pewno jest inteligentnym graczem. Zawsze umiał się odpowiednio ustawić i nadal to umie. Jego forma czasami pozostawiała wiele do życzenia, ale przede wszystkim nigdy nie pękał. Zawsze walczył na całego i nie odstawił nogi – powiedział były reprezentant Polski.

– Za drużynę dawał się pokroić. W Hiszpanii pamiętają jego świetne występy w Sevilli i dlatego faktycznie może być brany pod uwagę. Być może Xavi uzna, że Grzesiek mógłby być dobrym uzupełnieniem dla Guendogana. To byłaby wielka historia. Trzymam kciuki, żeby tak się stało – dodał.
Źródło: TVP Sport