Były piłkarz Lecha bliski powrotu do Poznania. Ma pomóc rezerwom

Lech Poznań szykuje się na kolejny ruch transferowy. Po 9 latach przerwy do Kolejorza może wrócić Sergey Krivets. Białorusin ma wzmocnić drużynę rezerw.

Powrót po latach

Według ustaleń WP Sportowe Fakty Sergey Krivets może wrócić do Lecha Poznań. Białorusin prowadzi rozmowy z Kolejorzem i obie strony powinny niedługo dojść do porozumienia.

2. drużyna Lecha Poznań od niedawna ma nowego trenera. Artur Węska przeniósł się ze Znicza Pruszków do Kolejorza, a jego zadaniem jest utrzymanie rezerw na szczeblu centralnym. Obecnie 2. zespół Lecha w II lidze zajmuje 17. miejsce i ma 2 oczka straty do bezpiecznej strefy.

Poza sprowadzeniem nowego trenera, rezerwy Lecha planują wzmocnić się również zawodnikami. Właśnie dlatego Kolejorz postanowił ściągnąć do siebie Sergeya Krivetsa.

Sergey Krivets w 2009 roku przeszedł z BATE Borysów do Lecha Poznań. Białorusin opuścił Bułgarską w 2012 roku. 34-latek od tamtego czasu reprezentował takie kluby, jak FC Metz, Wisła Płock czy Dynamo Brześć. Krivets w barwach Kolejorza rozegrał 86 spotkań, zdobył 8 bramek i 14 razy asystował.

Kacper Polaczyk