Bolesna porażka Legii Warszawa. Koniec przygody w europejskich pucharach [REAKCJE]

Legia Warszawa przegrała w rewanżowym meczu z Molde 0:3. Tym samym Legioniści zakończyli swoją przygodę w tym sezonie europejskich pucharów.
Po zajęciu drugiego miejsca w swojej grupie Ligi Konferencji Europy Legia trafiła w 1/16 finału na Molde. Pierwsze spotkanie rozgrywane w Norwegii zakończyło się zwycięstwem Molde 3:2. Niewielka porażka Legii wciąż dawała jej szanse awansu przed rewanżem. Niestety, w meczu u siebie Legia nie podołała wyzwaniu i zdecydowanie poległa, przegrywając aż 0:3.

 

Wydawać by się mogło, że mecz z ubiegłego tygodnia w wykonaniu Legii był słaby. Przypomnijmy, Legia przegrywała po pierwszej połowie 0:3, jednak w drugiej udało jej się zdobyć dwie bramki. W rewanżu było jednak jeszcze gorzej. Legia nie miała kompletnie żadnych argumentów. Gra obronna warszawskiego zespołu była fatalna. Zaś jeśli chodzi o ofensywę Legioniści nie zdołali poważnie zagrozić bramce rywala poza pojedynczymi sytuacjami.
Co na temat gry Legii w dwumeczu z Molde sądzą kibice? Większość z nich zdecydowanie nie jest zadowolona. Zebraliśmy część wypowiedzi z Twittera odnośnie rywalizacji Legii z Molde.
Michał Budzich