Agent Victora Osimhena chce pozwać SSC Napoli. Powód? Film na TikToku [WIDEO]

Agent Victora Osimhena chce podjąć kroki prawne przeciwko SSC Napoli. Powodem takiego stanu rzeczy jest film o zabarwieniu humorystycznym z Osimhenem w roli głównej, który ostatnio pojawił się na profilu Napoli na TikToku.

W minioną niedzielę SSC Napoli mierzyło się w 5. kolejce Serie A z Bologną. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Neapolitańczycy mogli wywieźć z Bolonii trzy punkty, jednak w 72. minucie meczu Victor Osimhen nie zdołał wykorzystać rzutu karnego.

Po tym meczu na profilu SSC Napoli na TikToku pojawił się film z niewykorzystanym rzutem karnym przez Victora Osimhena. Do nagrania został podłożony głos, który mógł sugerować, że jest to zwykła parodia. Materiał nie spodobał się Osimhenowi i jego agentowi. Niedługo później film został usunięty z konta SSC Napoli. Na tym jednak nie koniec.

W ostatnim czasie pojawił się jeszcze jeden film z udziałem Victora Osimhena. Tym razem nie dotyczy on już bezpośrednio poczynań boiskowych. Ciężko jednak jednoznacznie opisać, co on przedstawia, to trzeba po prostu obejrzeć. Ten materiał także został usunięty.

Całą sprawę skomentował Roberto Calenda, agent Victora Osimhena. Zapowiedział, że rozważa podjęcie kroków prawnych przeciwko neapolitańskiemu klubowi. Agent Nigeryjczyka stwierdził, że nagranie wyrządziło poważne szkody dla piłkarza.

– To, co wydarzyło się dzisiaj na oficjalnym profilu Napoli na platformie TikTok, jest nie do przyjęcia. Filmik wyśmiewający Victora został najpierw opublikowany, a następnie, choć z opóźnieniem, usunięty – przekazał Roberto Calenda, agent Victora Osimhena.

– Jest to poważne zdarzenie, które powoduje bardzo poważne szkody dla zawodnika. […] Zastrzegamy sobie prawo do podjęcia kroków prawnych i wszelkich przydatnych inicjatyw w celu ochrony Victora – uzupełnił.


fot. SSC Napoli

Michał Budzich