Zwiastun serialu o Legii na Amazonie wypuszczony! Mocne kulisy pracy Kosty Runjaicia [WIDEO]

2 lutego na antenie „Prime Video” światło dzienne ujrzy wyjątkowa produkcja. Swoją premierę będzie mieć serial „Legia. Do końca”. W internecie pojawił się już zwiastun.
W ciągu poprzedniego sezonu Legii Warszawa towarzyszyły kamery „Prime Video”, które nagrywały kulisy działania klubu. Były obecne w szatni, na korytarzach, a także na murawie. Wszystko po to, aby na początku 2024 roku wypuścić serial, skoncentrowany właśnie wokół stołecznej ekipy.

„Legia. Do końca”

Dziś opublikowano oficjalny zwiastun produkcji, który opiewa w wiele ciekawych dla kibiców smaczków. Zaprezentowano między innymi moment przekazania opaski kapitańskiej Josue, czy jedną z przemów Kosty Runjaicia w szatni przy okazji nieudanego meczu. Pochylono się również nad niechęcią kibiców w stronę Dariusza Mioduskiego.
– Tylko narzekacie i dyskutujecie, zamiast grać w piłkę. Co to ma być! – krzyczał szkoleniowiec. 
W materiale pojawiają się również zawodnicy oraz ich partnerki, a także urywki z ich życia prywatnego. Do kamery wypowiadają się między innymi Cezary Miszta czy Rafał Augustyniak, ale poza nimi wypowiadają się też Kacper Tobiasz, Paweł Wszołek oraz Bartosz Kapustka.
Serial ma się skupiać przede wszystkim na drodze, jaką przebyła Legia w drodze po zwycięstwo w Fortuna Pucharze Polski. „Wojskowi” w finale pokonali Raków Częstochowa po rzutach karnych.