Zmarł Dawid „DEV” Błach. Ekipa Fantasy uruchomiła zbiórkę dla rodziny zmarłego youtubera

W ubiegłym tygodniu odszedł Dawid „DEV” Błach. Youtuber, który opierał swoją działalność przede wszystkim na tematyce piłkarskiej. By pomóc jego najbliższej rodzinie Ekipa Fantasy uruchomiła zbiórkę.

W miniony piątek zmarł Dawid „DEV” Błach. Youtuber odszedł w wieku zaledwie 31 lat. Miał żonę i zaledwie 2-letniego synka. Jego działalność w serwisie YouTube opierała się na filmach z FIFY, materiałach piłkarskich oraz tzw. urbexach. Na swoim kanale zebrał ponad pół miliona subskrypcji.
Do tragedii doszło na jednym z orlików w Branicach, rodzinnej miejscowości Dawida. Podczas treningu 31-latek nagle upadł na ziemię. Towarzyszący mu inni zawodnicy natychmiast przystąpili do pomocy i wezwali służby medyczne. Niestety, pomimo prawidłowo udzielonej pierwszej pomocy Dawida nie udało się uratować. We wtorek odbyła się uroczystość pogrzebowa.

To ciężki czas nie tylko dla rodziny i przyjaciół DEVa, ale także dla jego widzów oraz członków Ekipy Fantasy. DEV przez wiele lat nagrywał wspólne materiały z pięcioma innymi youtuberami, którymi są Lachu, Jcob, N3jxiom, Koza oraz Kamyk. Panowie przez wiele lat nie tylko nagrywali materiały na YouTube, ale także każdego roku wspólnie prowadzili live charytatywny, na których zbierali ogromne sumy pieniężne.
DEV wraz ze swoimi przyjaciółmi od wielu lat pomagali innym. Teraz przyszedł czas, by pomóc mu, a dokładniej jego rodzinie. Przyjaciele Dawida postanowili otworzyć zbiórkę pieniędzy dla żony Darii oraz syna Maksa. Po 10 godzinach w skarbonce jest już ponad 200 tysięcy złotych. Zbiórkę możecie wesprzeć klikając TUTAJ.


fot. DEV (IG)

Michał Budzich

2 komentarze do “Zmarł Dawid „DEV” Błach. Ekipa Fantasy uruchomiła zbiórkę dla rodziny zmarłego youtubera”

Dodaj komentarz