Zlatan Ibrahimović wykorzystuje posłuch wśród młodych zawodników. „Powiedziałem mu, żeby zdjął rękawiczki, bo nie przestraszy napastnika”

AC Milan zaliczył olbrzymi progres odkąd do drużyny dołączył Zlatan Ibrahimović. Szwed na łamach Corriere dello Sport powiedział kto jest według niego najlepszym bramkarzem na świecie oraz przytoczył anegdotę związaną z debiutem Pierre Kalulu.

Pochwała dla bramkarza

„Ibra” jest bardzo zadowolony z bramkarza Milanu. Według Szweda Gianluigi Donnarumma jest najlepszym golkiperem na świecie.

Gianluigi Donnarumma? To najlepszy bramkarz na świecie. To nie jest normalne, że nigdy nie grał nawet w spotkaniu Ligi Mistrzów – cytuje Zlatana Ibrahimovicia portal meczyki.pl.

Młodzi go słuchają

Doświadczony napastnik wykorzystuje swoją wiedzę i doradza młodym obrońcom, żeby nie grali w… rękawiczkach. Szwed argumentuje to brakiem wzbudzania strachu wśród napastników.

Kilka tygodni temu Pierre Kalulu debiutował w AC Milan i założył rękawiczki. Powiedziałem mu, żeby je zdjął! Jak wygląda młody środkowy obrońca z rękawiczkami? Na pewno nie przestraszy napastnika – zdradził na łamach Corriere dello Sport.

fot. BBC