Z nim Tomasz Hajto zmierzy się w oktagonie? Szykuje się walka byłych reprezentantów Polski

Niebawem możemy być świadkami kolejnego pojedynku sportowców na gali „Clout MMA”. Według portalu meczyki.pl ponownie do oktagonu ma wejść Tomasz Hajto. Jego rywalem ma być z kolei… inny, były reprezentant Polski. 
Federacje freak-fight coraz częściej sięgają po osoby ze świata sportu. W Fame MMA walczyli już między innymi Kamil Łaszczyk, Norman Parke, Marcin Wrzosek czy Michał Pasternak. Z kolei na pierwszej gali Clout MMA zawalczył Tomasz Hajto ze Zbigniewem Bartmanem. W innej walce pokazał się natomiast Błażej Augustyn.
Pojedynek piłkarzy

Już wkrótce możemy być świadkami coraz częstszych angażów zawodowych sportowców do świata freak-fightów. Portal meczyki.pl przekonuje, że do klatki wróci Tomasz Hajto. W przyszłym roku ma dojść do pojedynku 50-latka z… Grzegorzem Rasiakiem.
– We mnie na pewno jest nutka sportu i śmieję się, że teraz nie gram w piłkę nożną, ale gram w tenisa czy golfa. Przyjechałem tu na zaproszenie Sławka Peszki. Niczego nie można wykluczyć – mówił niedawno w studiu Clout MMA były napastnik. 

Dlaczego jednak do ewentualnej walki miałoby dojść dopiero w przyszłym roku? Rasiak zmaga się obecnie z kontuzją. Były reprezentant Polski ma problemy z ręką, co wykluczałoby potencjalny pojedynek wcześniej.