Wulgarne słowa Mbappe do Lewandowskiego! Gwiazdor obraził kapitana Polaków: „Ten sku***syn!”

Reprezentacja Polski zakończyła udział w Euro 2024 z dorobkiem jednego punktu, dzięki remisowi z Francją (1-1) w ostatniej kolejce. Spotkanie opiewało w emocje oraz pojedynki fizyczne. W jednym ze starć bezpośrednio starli się ze sobą Kylian Mbappe i Robert Lewandowski. Kapitan „Trójkolorowych” rzucił wówczas w kierunku lidera „Biało-Czerwonych” obraźliwe słowa.

Dwie porażki i remis, to dorobek reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy w Niemczech. Ekipa Michała Probierza, mimo momentami niezłej gry, nie sprawiła niespodzianki i zajęła ostatnie miejsce w bardzo ciężkiej grupie za Holandią, Francją i Austrią. W ostatniej kolejce udało się nam wyszarpać jedyny punkt na Euro, dzięki remisowi z wicemistrzami świata (1-1).

„To ten sku***syn”

Ostatni mecz z Francją, choć dla Polaków o pietruszkę, okazał się dość emocjonujący. „Biało-Czerwoni” postawili się drużynie gwiazd, która przed dwoma laty grała w finale mistrzostw świata w Katarze. Gole dla obu zespołów padały po rzutach karnych. Najpierw celnie z jedenastego miejsca uderzył Mbappe, a po kilku minutach w podobny sposób, choć dwukrotnie, uderzał piłkę Lewandowski.

Wspomniana dwójka nie tylko zadecydowała o wyniku spotkania, ale również starła się ze sobą na boisku. W 88. minucie kapitan reprezentacji Polski zahaczył rywala ręką o twarz. Francuza musiała to zaboleć, bo niedawno doznał kontuzji złamania nosa. Z tego zresztą powodu przeciwko „Biało-Czerwonym” grał w specjalnej masce.

25-latek odczuł starcie z napastnikiem i sprawdzał, czy wszystko w porządku z jego nosem. Po chwili rzucił coś jeszcze w kierunku Lewandowskiego, a sędziemu sugerował, że zrobił to celowo. Francuski portal AlertesInfos odczytał z ruchu warg, co konkretnie miał powiedzieć Mbappe. Z ich ustaleń wynika, że gwiazdor „Trójkolorowych” obraził gracza Barcelony.

– To ten sku***syn – odczytał portal AlertesInfos.