Wojciech Szczęsny w akcji. Strzela rzuty wolne jak Andrea Pirlo [WIDEO]

Polski golkiper, Wojciech Szczęsny pochwalił się na swoim Instagramie filmikiem z pięknym strzałem z treningu. Reprezentant Polski efektownie wykonał rzut wolny i pokonał bramkarza.

W poniedziałek rozpoczęło się pierwsze zgrupowanie biało-czerwonych po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Kadrowicze Brzęczka odbyli już pierwszy trening. Podczas zajęć popisał się m.in. Wojciech Szczęsny, który efektowną podcinką pokonał innego bramkarza.

Golkiper Juventusu postanowił potrenować na treningu reprezentacji strzelanie rzutów wolnych. Byłemu graczowi Arsenalu wyszło to całkiem nieźle, ponieważ po jednym uderzeniu piłka wpadła do bramki idealnie pod poprzeczką, czym 30-latek pochwalił się na swoim Instagramie.

– Tydzień treningów z nowym trenerem i pokazałem swojego wewnętrznego Andreę Pirlo – napisał Wojciech Szczęsny i oznaczył swojego trenera. Bramkarz nawiązał do swojego nowego szkoleniowca, Andrei Pirlo, ponieważ ten za czasów gry w piłkę słynął z fantastycznych rzutów wolnych.

Zobacz wideo

Podczas wrześniowego zgrupowania reprezentacja biało-czerwonych rozegra dwa spotkania w ramach Ligi Narodów. 4 września zmierzy się w Amsterdamie z Holandią, a trzy dni później zagra z Bośnią i Hercegowiną w Zenicy. Oba mecze zaplanowano na godz. 20:45.