Wiemy, gdzie Legia będzie się przygotowywać do rundy wiosennej! Egzotyczny kierunek

Jak poinformował na konferencji prasowej Czesław Michniewicz, Legia Warszawa do rundy wiosennej będzie się przygotowywać w Dubaju.

Egzotyczny kierunek Legii

Przed Legią Warszawa trzy ostatnie mecze ekstraklasy w tym roku kalendarzowym. Rok zakończą starciem ze Stalą Mielec 18 grudnia. Po tym spotkaniu piłkarze rozjadą się na przerwę zimową, która potrwa do 4 stycznia. Niedługo później, bo 6 stycznia wylecą na obóz do Dubaju, gdzie będą przebywać do 22 stycznia. Pierwszy mecz po przerwie zagrają z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Obóz przygotowawczy w ZEA

– Będziemy mieli tam świetne warunki do pracy. Wszystko jest jeszcze dogrywane, a umowy są podpisywane. W najbliższym czasie wszystko zostanie sfinalizowane. To nowy kierunek, wiele ciekawych drużyn będzie w tym czasie przebywało w Dubaju i w okolicy, więc jest szansa zagrać z nimi gry kontrolne. Wszystko musi być poparte dokumentami, więc więcej na ten temat nie mogę powiedzieć – przekazał Michniewicz na konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem z Lechią Gdańsk.

Jak podaje portal Legia.net, wstępnie stołeczny klub do rundy wiosennej miał przygotowywać się w Turcji. Zmianę planów miał spowodować jeden ze sponsorów, który zaproponował wylot do Dubaju.

Michał Budzich