Wieczysta Kraków pozyskała kolejnego piłkarza z Ekstraklasy! Trzecioligowiec walczy o awans

Wieczysta Kraków ogłosiła nowy transfer. Do klubu Sławomira Peszki trafił kolejny zawodnik z Ekstraklasy. Tym razem sięgnięto po piłkarza Ruchu Chorzów. 
Krakowski klub walczy o awans do II ligi. Rundę jesienną Wieczysta zakończyła na pierwszym miejscu w tabeli, z przewagą 3 punktów nad drugą Avią Świdnik. Zdecydowanie momentem zwrotnym dla drużyny było powierzenie stanowiska trenera Sławomirowi Peszce. Były reprezentant Polski notuje świetne wyniki, które pozwoliły wskoczyć na pozycję lidera.

Kolejny zawodnik z Ekstraklasy zakontraktowany

Aby wciąż walczyć o awans na trzeci poziom rozgrywkowy, Wieczysta potrzebuje wzmocnień. W tym celu wciąż poczynane są odpowiednie kroki. Klub pochwalił się już swoim kolejnym zimowym transferem, którym okazał się Konrad Kasolik, do tej pory reprezentujący barwy Ruchu Chorzów. 26-latek związał się z Wieczystą 2,5-letnim kontraktem.

Stoper jeszcze jesienią grał w Ekstraklasie, w której rozegrał jedenaście meczów. Co istotne, z Ruchem związany był nawet wtedy, gdy „Niebiescy” występowali w III lidze. Kasolik nie jest jedynym zawodnikiem, który trafił zimą do Krakowa. Wcześniej Wieczysta ogłosiła pozyskanie Szymona Kota ze Staru Starachowice.