Wiceprezydent krytykuje piłkarza Jagiellonii! Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź

Po ostatnim meczu Jagiellonii głos zabrał wiceprezydent Białegostoku – Rafał Rudnicki. Polityk nie był zachwycony postawą jednego z obrońców. Na odpowiedź piłkarza nie musieliśmy długo czekać.

Wielkie emocje w meczu Jagiellonia – Warta!

Wczoraj o godzinie 15:00 rozpoczęło się ekstraklasowe starcie pomiędzy Jagiellonią Białystok a Wartą Poznań. Kibice, którzy postanowili obejrzeć ten mecz w telewizji, z pewnością nie mogli narzekać na brak emocji. W samej pierwszej połowie padło w sumie pięć bramek, a do szatni z przewagą jednej bramki schodzili piłkarze Warty. Po zmianie stron gospodarze wzięli się do odrabiania i z wyniku 2:3 doprowadzili do rezultatu 4:3. Kibice Jagiellonii z pewnością nie mogli narzekać na brak emocji, tym bardziej że koniec końców to ich zespół okazał się lepszy w tej potyczce. Jedną z niezadowolonych osób był jednak wiceprezydent Białegostoku – Rafał Rudnicki.

Zastępca prezydenta krytykuje

Po meczu Rudnicki, jeden z czterech zastępców prezydenta Tadeusza Truskolaskiego, wyraził swoje niezadowolenie postawą Ivana Runje. Za pomocą twittera napisał, że wolałby stopera za 9 tysięcy, a nie 90 tysięcy złotych miesięcznie. Na ripostę Runje nie musieliśmy długo czekać.

Mocna riposta Ivana Runje

Piłkarz Jagielloni kilkadziesiąt minut później odpisał Rudnickiemu w następujących słowach: „Pamiętajcie o jednej rzeczy, gdyby nie ten obrońca za 90 tys. z ostatnich 5 lat świętowalibyście tylko Boże Narodzenie i Nowy Rok”.

Poza tym 30-latek dodał, że w ostatnim czasie przebył ciężką chorobę. W ostatnim miesiącu Chorwat odbył zaledwie półtora treningu.