Wiadomo, który klub obejmie Joachim Loew po kadrze Niemiec? Rozpoczął naukę języka

Jakiś czas temu niemiecka federacja piłkarska potwierdziła odejście Joachima Loewa po najbliższym Euro. Media skupiały się do tej pory głównie na następcy selekcjonera naszych zachodnich sąsiadów. Christian Falk w kontrze do nich podaje, gdzie to szkoleniowiec mógłby udać się po zakończeniu przygody z kadrą. 

Jurgen Klopp i Hansi Flick to dwa najgorętsze nazwiska związane z reprezentacją Niemiec. Na przemian to ci dwaj szkoleniowcy pojawiają się jako główni kandydaci do przejęcia schedy po Loewie.

Karl Heinz-Rummenigge skomentował ostatnio plotki o odejściu jego podopiecznego. Ustępujący dyrektor Bayernu Monachium zapowiedział, że nie da mu odejść, czym uciął wszelkie spekulacje. Na ten temat wypowiedział się także sam Flick.

Co dalej z Loewem?

Wszyscy skupiają się na nowym selekcjonerze niemieckiej kadry, ale co z jej (jeszcze) obecnym opiekunem? Przyszłość Joachima Loewa nadal jest niepewna, jednak zaczyna się powoli klarować, dzięki informacjom Christiana Falka.

Według dziennikarza „Sport Bild” 61-latek rozpoczął naukę języka hiszpańskiego. Sam przyznaje, że kiedy rozmawiał z Loewem, ten mówił mu, że chciałby kiedyś poprowadzić Real Madryt. Czy to będzie następny przystanek w karierze Niemca? Przekonamy się najwcześniej po Euro 2020.