Tymoteusz Puchacz wypowiedział się po spotkaniu z Legią. „Boli bardzo, ale takie niepowodzenia budują drużynę”

Obrońca Lecha Poznań, Tymoteusz Puchacz zabrał głos po przegranym przez Lecha meczu z Legią Warszawa. Wychowanek Kolejorza twierdzi, że takie porażki budują zespół.

Lech Poznań przegrał z Legią Warszawa 1:2. Mecz zakończył się w dramatyczny sposób dla kibiców Kolejorza, bowiem Legia ustaliła wynik spotkania w doliczonym czasie gry. Jako pierwszy strzelił jednak Lech, co jeszcze bardziej może boleć poznaniaków.

Tymoteusz Puchacz na łamach oficjalnej strony Kolejorza przyznał, że wspomniana porażka bardzo go boli. Obrońca twierdzi jednak, że takie niepowodzenia budują drużynę.

Co mogę powiedzieć po takim meczu, gdy straciliśmy bramkę w ostatnich sekundach z dośrodkowania… Legia od początu ustawiła się w średnim pressingu, czekała na nas, my także nie chcieliśmy się mocno otwierać. Z czasem zaczęliśmy kreować sytuacje, do przerwy w miarę kontrowaliśmy to, co działo się na boisku, ale nie udało się wykorzystać następnych okazji i tak to się skończyło.

Jak nie było szansy wygrać, trzeba było ten mecz zremisować. Boli bardzo, ale mogę powiedzieć – jako ja, jako zespół – że takie niepowodzenia budują drużynę.