Toni Kroos przeprasza Pedriego. „Nie miałem zamiaru cię skrzywdzić”

Toni Kroos brutalnie potraktował we wczorajszym meczu Pedriego. Z powodu agresywnego wejścia niemieckiego zawodnika Hiszpan musiał opuścić boisko. Dziś Toni przeprosił swojego rywala.

Jednym ze wczorajszych meczów była potyczka Hiszpanii z Niemcami. Dla wielu był to przedwczesny finał EURO 2024. Niestety, do półfinału mogła awansować tylko jedna z tych dwóch świetnych ekip.

Do wyłonienia zwycięzcy meczu Hiszpania-Niemcy potrzebna była dogrywka. Po 90 minutach mieliśmy remis 1:1. Hiszpanię na prowadzenie wyprowadził Dani Olmo, a w doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Florian Wirtz. W dogrywce gola na wagę zwycięstwa dla Hiszpanów zdobył Mikel Merino.

Przedwcześnie udział we wczorajszym meczu musiał zakończyć Pedri. Hiszpan został brutalnie potraktowany przez Toniego Kroosa. Niemiec agresywnie zaatakował Hiszpana. Sędzia dostrzegł faul, jednak nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

Dziś Kroos zamieścił wpis na Instagramie. Podsumował on w nim zakończony dla Niemców turniej. Dodał także kilka słów w kierunku Pedriego. Niemiec przeprosił Pedriego za swój faul. Przekazał, że nie miał zamiaru go skrzywdzić.

– Przepraszam i wracaj do zdrowia Pedri. Nie miałem zamiaru cię skrzywdzić. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i wszystkiego dobrego. Jesteś świetnym piłkarzem – przekazał Toni Kroos.