Tomaszewski wskazał kto powinien być trenerem reprezentacji. Zaskakująca propozycja byłego bramkarza

Jan Tomaszewski wskazał kto powinien zostać selekcjonerem biało-czerwonych. Były golkiper stwierdził również, że jego asystentem powinien być ktoś z trójki: Piotr Stokowiec, Michał Probierz lub… Jerzy Brzęczek.

Tomaszewski często zabiera głos w sprawie reprezentacji Polski. Tym razem były bramkarz biało-czerwonych wypowiedział się na temat potencjalnej zmiany trenera. Według Jana Tomaszewskiego nowym selekcjonerem powinien zostać… Niemiec.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby prowadzenie naszej reprezentacji przez Niemca – przyznał na łamach Super Expressu.

Naszym zawodnikom jest bliżej do tego futbolu niż tego z południa Europy. Żyjemy w podobnym klimacie i Niemiec byłby najlepszy, bo miałby podobnych zawodników, jak mają za zachodnią granicą. Niemcy brak techniki niwelują taktyką czy zaangażowaniem w grę i powinniśmy z tego korzystać.

Tomaszewski wskazał również, kto powinien być asystentem trenera z Niemiec. Były bramkarz biało-czerwonych wskazał trzy nazwiska.

Może Piotr Stokowiec, Michał Probierz, a nawet Jerzy Brzęczek.

Reprezentacja Polski podczas listopadowego zgrupowania przegrała dwa spotkania. W pierwszym Polacy ulegli Włochom 0:2. Druga porażka dotyczyła meczu z Holendrami. Kibice biało-czerwonych mają już dość Jerzego Brzęczka. Część z nich życzyło reprezentacji przegranej z Oranje, by zwolniono byłego trenera Wisły Płock.