Tomasz Hajto skomentował sytuację w Bayernie Monachium. „Flick zachowuje się niewdzięcznie”

Tomasz Hajto udzielił wywiadu portalowi WP Sportowe Fakty. Telewizyjny ekspert wypowiedział się na temat deklaracji Hansiego Flicka. Szkoleniowiec Bayernu Monachium chce odejść z klubu po sezonie. Hajto twierdzi, że były asystent Joachima Löwa zachowuje się niewdzięcznie.

Szokująca deklaracja

Trener Bayernu Monachium, Hansi Flick poinformował po meczu z Wolfsburgiem, że wraz z końcem sezonu chciałby opuścić klub.

– Po sezonie chcę odejść z Bayernu Monachium. Zapytałem już szefów klubu o możliwość rozwiązania umowy – przyznał szkoleniowiec mistrzów Niemiec.

Opinia byłego piłkarza Bundesligi

Działanie Flicka skomentował Tomasz Hajto, który przez wiele lat grał w Bundeslidze. Zdaniem byłego reprezentanta Polski, trener Bayernu zachowuje się niewdzięcznie i próbuje wymusić większy wpływ na budowanie drużyny.

– To manifestacja i próba sił. To element jego gry. Poczuł się bardzo mocny po tym, co zrobił w poprzednim sezonie i chce wywalczyć sobie większy wpływ na politykę transferową klubu – stwierdził Tomasz Hajto.

– Ale chyba pomylił adresy, bo na to w Bayernie nie będzie miał wpływu żaden trener. Z drugiej strony, nie można dziwić się jego frustracji, bo wielki Bayern sypie mu się w rękach – dodał były piłkarz Schalke 04.

– Zachowuje się niewdzięcznie. Bayern dał mu szansę, dzięki Bayernowi wyrobił sobie markę. Całe życie był asystentem. Znakomitym, ale asystentem, a Bayern mu zaufał. Klub też zyskał, ale Flick błyskawicznie wszedł na szczyt. Tak szybko jak nikt przed nim – zakończył.

Źródło: WP Sportowe Fakty