Tomasz Hajto dostał ultimatum od Polsatu. Wyleci z telewizji za walkę z Bartmanem?

Już 5 sierpnia odbędzie się gala Clout MMA. W Main Evencie na warszawskim Torwarze zobaczymy walkę Zbigniewa Bartmana z Tomaszem Hajto. Okazuje się, że były piłkarz z tego powodu może stracić dotychczasową pracę.

Clout MMA to federacja freak-fightowa, która zastąpiła miejsce High League. W skład włodarzy Clout wchodzi Sławomir Peszko oraz Lexy Chaplin. Na pierwszej gali wystąpić mają znane publice osobistości jak Jay Silva, Tomasz Sarara czy Marcin Najman i Andrzej Fonfara.

Ultimatum

Main Eventem gali ma być pojedynek Zbigniewa Bartmana z Tomaszem Hajto. „Przegląd Sportowy Onet” podaje, że w wyniku przyjęcia propozycji Clout MMA Hajto może stracić pracę w telewizji. „Polsat” miał według ich informacji postawić byłemu piłkarzowi ultimatum – albo freak-fighty, albo posada eksperta.

Prawdopodobnie jednak Hajto zdecydował się i tak zignorować ultimatum postawione przez obecnego pracodawcę. W Clout za walkę z Bartmanem zarobi zapewne i tak olbrzymie pieniądze.

– Istotną przeszkodą w dalszej współpracy może być również to, że Tomasz Hajto nikogo z funkcyjnych osób w Polsacie oficjalnie nie poinformował o swoich nowych, komercyjnych planach, co oczywiście jest naruszeniem elementarnych zasad obowiązujących w każdej poważnej firmie – napisano w „PS Onet”.