Thomas Muller wkurzył się po odpadnięciu z Pucharu Niemiec. Dziennikarka ofiarą

W środę Bayern Monachium odpadł z Pucharu Niemiec. Bawarczycy sensacyjnie ulegli drugoligowemu Hollstein Kiel. Thomas Muller po meczu nie wytrzymał i wściekł się na dziennikarkę.

Mistrz Niemiec odpadł z pucharowych rozgrywek już w 1/16 finału. W tak wczesnej fazie przydarzyło im się to pierwszy raz od 20 lat.

Nie zasłużyli na porażkę?

Thomas Muller udzielił po meczu wywiadu. Niemiecki pomocnik stwierdził, że Bayern zrobił wszystko, co mógł, żeby odmienić losy meczu. Zadecydowały jednak najmniejsze szczegóły.

„Przegraliśmy ze słabszym zespołem, którego gra była zrównoważona. Kiel był całkiem niezły, ale i tak powinniśmy wygrać ten mecz. Zadecydowały detale. Wynik jest dla nas bardzo rozczarowujący. Nigdy nie odpadłem z Pucharu Niemiec tak wcześnie” – Skomentował porażkę.

Dziennikarka telewizji ARD, która zadawała pytania Mullerowi nie będzie dobrze wspominać rozmowy z 31-latkiem. Piłkarza Bayernu rozgniewało bowiem kolejne pytanie reporterki, w którym zapytała, jaka atmosfera panuje w szatni Bawarczyków. Przy okazji uśmiechała się pod nosem.

„Śmiejesz się teraz. Oczywiście, że się śmiałaś! Możesz sobie wyobrazić, że nastrój nie jest dobry” – Odparł Muller.