Tebas o potencjalnych transferach Haalanda i Mbappe. „Tylko jeden klub byłby w stanie ich pozyskać”

 

Javier Tebas zabrał głos w sprawie przyszłości Erlinga Haalanda i Kyliana Mbappe. Szef La Liga uważa, że jedynym klubem z Hiszpanii, który mógłby pozyskać tych piłkarzy, jest Real Madryt.

Real mógłby pozyskać te gwiazdy

Erling Haaland i Kylian Mbappe od wielu miesięcy wzbudzają zainteresowanie Realu Madryt. Obaj zawodnicy są obecnie jednymi z najlepszych na świecie, a ich limit jest wciąż nieznany. Javier Tebas w rozmowie z El Chiringuito przyznał, że Królewscy byliby jedyną drużyną z Hiszpanii, która mogłaby sobie pozwolić na ich pozyskanie. Szef La Liga wytłumaczył, że ze względu na problemy finansowe FC Barcelony transfer wspomnianych gwiazd w tym kierunku byłby raczej niemożliwy.

Znakomite wyniki sprawnościowe Jakuba Kiwiora w Arsenalu! Polak pobił kilka klubowych rekordów [CZYTAJ]

– Jeśli Mbappe i Haaland mieliby zagrać w Hiszpanii, tylko jeden klub byłby w stanie ich pozyskać, to Real Madryt. Sytuacja finansowa Barcelony sprawia, że nie może ona sprowadzić takich zawodników. W Barcelonie musiałoby się wiele zmienić pod względem finansowym, więc myślę, że to niemożliwe – powiedział Javier Tebas na antenie „El Chiringuito”.

Źródło: El Chiringuito, Meczyki.pl