Tak ojciec Haalanda zareagował na wygraną Messiego w FIFA The Best. Bezcenna mina Norwega

Erling Haaland zajął 2. miejsce w plebiscycie FIFA The Best. Norweg przegrał z Leo Messim, który sięgnął po nagrodę dla najlepszego piłkarza na świecie minionego roku drugi raz z rzędu. Zwycięstwo Argentyńczyka spotkało się ze sporym zdziwieniem ojca Haalanda. 
Gala FIFA The Best odbyła się w poniedziałkowy wieczór w Londynie. W trakcie ceremonii wyłoniono najlepszego piłkarza świata minionego roku, którym został Leo Messi. Łącznie piłkarz Interu Miami uzyskał 48 głosów, a wybrał go między innymi Robert Lewandowski.

Spore zdziwienie

Co ciekawe, tyle samo punktów uzyskał również Erling Haaland. Norweg przegrał jednak z Messim, gdyż to Argentyńczyka na pierwszym miejscu umieściła większa liczba głosujących.
Ogłoszenie piłkarza Interu najlepszym zawodnikiem świata spotkało się z reakcją ojca Norwega – Alfa-Inge Haalanda. Były zawodnik nie krył zdziwienie wynikiem, co uchwyciły kamery obecne na gali.

Ojciec Haalanda był obecny w Londynie, aby reprezentować swojego syna. 23-latek nie mógł pojawić się na gali, a w kuluarach mówi się, że spowodowane było to rehabilitacją kostki, która niepokojąco się przedłuża.