Tajemnicze story Borka na Instagramie! Komentator znalazł nową pracę?

Mateusz Borek kilka miesięcy temu pożegnał się z Polsatem i oddał się Kanałowi Sportowemu. Dzisiaj na swoim Instastory poinformował, że ponownie usłyszymy go podczas meczu piłkarskiego.

Mateusz Borek przez 20 lat komentował mecze na antenie Polsatu oraz Polsatu Sport. Dziennikarz w jednym z wywiadów przyznał, że pod koniec kwietnia otrzymał od stacji wypowiedzenie, datowane na koniec lutego. Borka mogliśmy usłyszeć 10 czerwca, gdy gościnnie komentował spotkanie Pucharu Niemiec na antenie Eurosportu. Dzisiaj na swoim Instatory potwierdził, że już niedługo usłyszymy go ponownie.

3 września spotkań nie rozgrywa ani liga angielska, ani hiszpańska, ani włoska, ani nawet Ekstraklasa. Hymnów Ligi Mistrzów oraz Europy też tego dnia nie usłyszymy, za to na antenie TVP odbędzie się mecz Ligi Narodów pomiędzy Niemcami a Hiszpanią. To właśnie to spotkanie na 99% skomentuje Mateusz Borek. Wielce prawdopodobne jest również to, że to właśnie z Telewizją Polską zwiąże się teraz dziennikarz.

Mateusz Borek poza komentatorką zajmuje się również Kanałem Sportowym, ma zostać jednym z prowadzących programu Misja Futbol oraz planuje wystartować z własnym kontentem na Youtubie. Najbliższe miesiące będą dla niego naprawdę pracowite.

Kacper Polaczyk