Szykują się sensacyjne powołania do reprezentacji Polski! Szansa dla debiutantów

We wrześniowych meczach reprezentacji Polski szansę na debiut może otrzymać kilku młodych piłkarzy z ekstraklasy. Taką informację podał Krzysztof Stanowski.

Podczas wczorajszej transmisji na żywo na Kanale Sportowym, odbył się Hejt Park z Krzysztofem Stanowskim oraz Mateuszem Rokuszewskim. Obaj Panowie weszli w dyskusję nt. powołań na wrześniowe mecze reprezentacji Polski. Prowadzący program Krzysztof Stanowski wyznał, jakich debiutantów możemy się spodziewać.

Ja mam wrażenie, że w kadrze będzie zarówno Karbownik, jak i Moder. Przynajmniej z tego, co gdzieś się tam mówi – rzekł wczoraj Mateusz Rokuszewski.

Będzie Moder! – odpowiedział Stanowski

Zarówno dla jednego, jak i drugiego byłby to pierwszy wyjazd na zgrupowanie seniorskiej kadry Polski. O piłkarzu Legii w kontekście powołania do drużyny Jerzego Brzęczka mówiło się już w marcu. Wówczas zgrupowanie kadry nie doszło do skutku przez pandemię koronawirusa. Natomiast o Moderze, nikt do tej pory głośno nie mówił, oczywiście w kontekście powołania do reprezentacji Polski.

Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami Jerzy Brzęczek oficjalnie powołał zawodników grających poza granicami kraju. Poza Moderem i Karbownikiem do poniższej listy zapewne dołączy jeszcze kilku graczy z ekstraklasy.

Michał Budzich