Szokujące przemówienie Mourinho. „Macie być zgrają inteligentnych p**d”

„Macie być zgrają p**d. Inteligentnych p**d, nie głupich p**d” – tak powiedział Mourinho do piłkarzy Tottenhamu na jednej z pierwszych odpraw. Wszystko to zarejestrowały mikrofony Amazona.

Firma Amazon przygotowuje serial dokumentalny o Kogutach, który ma się pojawić jeszcze przed końcem sezonu. Finaliści ubiegłorocznej edycji Ligi Mistrzów nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych. W listopadzie Jose Mourinho zastąpił Mauricio Pochettino i to mniej więcej od tego momentu rozpoczyna się akcja całego serialu.

Nie jest to coś, co szczególnie mi się spodobało. Starałem się o tym wszystkim zapomnieć, bo nie chciałem czuć się jak w Big Brotherze. Gdyby to ode mnie zależało, to nie zgodziłbym się na to, ale rozumiem, że będzie to gratka dla kibiców. Nie wiem, co tam jest, ale wiem, że wszystko jest prawdziwe. Niczego nie udawałem, ale nie mam żadnych obaw – powiedział szkoleniowiec Kogutów

Możemy się zgodzić, że mimo słabego sezonu będzie to prawdziwa gratka dla kibiców. W social mediach pojawił się jeden z fragmentów serialu. Przedstawia on jedną z pierwszych przedmeczowych odpraw poprowadzonych przez Mourinho. Widać, jak Portugalczyk w dość zaskakujący sposób stara się dotrzeć do swoich podopiecznych.

Może się mylę, ale szczerze mówiąc, wyglądacie na grupę miłych facetów. Przez 90 minut nie możecie być jednak mili. Macie być zgrają p**d. Inteligentnych p**d, nie głupich p**d – mówi Mourinho do piłkarzy

Kacper Polaczyk